تبلیغات
تــبادل کتاب - حفظ حجاب و عفاف پر کردن سنگر شهداست

تــبادل کتاب

هدف : تهیه ی کتاب های درسی رایگان برای همه.
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاًفرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل رعایت حرمت ها و حفظ حجاب و عفاف را به منزله پر کردن سنگر شهدا دانست.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ پاسدار عبدی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل در یادواره شهدای دانش آموز ناحیه دو آموزش و پرورش اردبیل و گرامیداشت یاد شهیده دانش آشتیانی که در کانون شهید رجایی برگزار شد اظهار داشت: از بین 1700 شهید اردبیل بیشتر شهدا را جوانان و دانش اموزان شکل می دهند.

این فرمانده سپاه با اشاره به جنگ های 200 سال گذشته ایران اسلامی و بعد از انقلاب خاطر نشان ساخت: فقط در طول عمر بعد از انقلاب می توان در تاریخ ایران اسلامی مشاهده کرد که در جنگ نه یک وجب بلکه یک بند انگشت از خاک کشور در دست دشمن نماند و ازادسازی شد.

عبدی با اشاره به اینکه لحظه ای جنگ متوقف نشده و هم اکنون به شدت در وادی جنگ نرم و القای فرهنگ های منحط  از سوی رسانه ها و ماهواره هستیم تصریح کرد: دشمن به وضوح به این نتیجه رسیده که توان و قدرت جنگ سخت با نظام جمهوری اسلامی را ندارد بنابراین سراغ جنگ نرم و فرهنگی آمده تا دنیا و بخصوص کشورهای مخالف با خود را دچار تناقضات فرهنگی کرده و مردم ایران استحاله فرهنگی کند.

وی همچنین تصریح کرد: دشمن به این باور رسیده است که ایران با سرعت فعلی صعود علمی و فن اوری در عرض کمتر از سه سال به رتبه اول علمی جهان خواهد رسید بنابراین سناریوهای مختلفی در بیشتر حوزه ها از جمله تغییر سبک زندگی در رسانه ها را آغاز کرده است.

عبدی خطاب به داشن اموزان حاضر تاکید کرد: زمانی تکلیف دفاع از میهن و کشور بود که رزمندگان اسلام به تمام تمایلات مالی دنیا پشت کرده و امنیت ماندگار را برای کشور رقم زندن اکنون وظیفه شما دانش اموزان حفظ ارزشها، افتخار به حجاب و عفاف و پایداری در سنگر اصول و ارزشهای اسلام بوده و خواسته شهدا و وصیت شهدا نیز پیروی از ولایت فقیه، زنده نگه داشتن راه و یاد شهدا و نیز پایبند بودن به اسلام است.منبع این مطلب : http://www.azarsalam.ir/news/8110


طبقه بندی: حجاب،
برچسب ها:حفظ حجاب و عفاف پر کردن سنگر شهداست،

[ جمعه 1393/11/17 ] [ ساعت 16 و 50 دقیقه و 48 ثانیه ] [ عاشق حجابمم ]

[ نظرات() ]