تبلیغات
تــبادل کتاب - 22 بهمن

تــبادل کتاب

هدف : تهیه ی کتاب های درسی رایگان برای همه.
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
  بــسم الله الــرحمن الــرحیــم  سلام و خسته نباشید عرض می کنم به خدمت همه همسنگران عزیز


فرارسیـــدن 22 بهمن ماه رو برهمه ملت عزیز و غیور ایران ملت مسلمان تبریک عرض میکنم.

________________________________________________

در آستانه 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب عظیم اسلامی مردم ایران هستیم . جمهوری اسلامی با عظمت و اقتدار وارد سی و سومین سال حیات پر برکت خود شد. در حالی که الگویی برای محرومان و مستضعفان جهان شده است و خواب راحت را از چشم جهان خواران و مستکبران گرفته است . نعمت های خدای مهربان یادمان نرود که در دوران ستم شاهی چه بر سر ما می رفت به قول قران مجید  "یسومونکم سوء العذاب " فرعون (شاه) ما را در چراگاه عذب می چراند .ذکر خاطره های آن دوران مصداق این یاد آوری هاست که قدر انقلاب عزیز مان را بدانیم و از دل و جان پاسدارش باشیم . ان شا الله همه با هم در یوم الله 22 بهمن بار دیگر با امام زمان عج و نایب برحقش امام خامنه ای بیعت می کنیم و بر تداوم راه شهدای پای می فشاریم

خاطره ای که نقل می کنم مربوط به دوران قبل از انقلاب و توسط  یکی از دوستان می باشد :

او میگفت در زمان شاه پس از گرفتن لیسانس مهندسی در رشته عمران مرا به عنوان افسر وظیفه  به پادگان مهندسی ارتش در بروجرد معرفی کردند . فرمانده پادگان تیمساری با درجه سرتیپ تمامی بود که خیلی با جلال و جبروت بود وهمه از او حساب می بردند..یک روز دیدم در پادگان جنب و جوش زیادی به چشم می خورد . همه مشغول دویدن و انجام دادن کارها هستند و تیمسار نیز راسا بر کارها نظارت دارد و پشت سر هم دستور می دهد. بالاخره متوجه شدم که قرار است یک هیئت بازرسی به فرماندهی یک  مستشارنظامی آمریکایی از پادگان ما بازدید کنند. تمام پادگان را جارو کردیم و شستیم. همه پتوهایمان را شستیم . ملحفه نو به همه دادنند . مجددا همه اسلحه ها را تمیز کردیم . در های درب و داغان را عوض کرده یا تعمیر کردیم . مسئولان دفاتر اسنادئ را مجددا مرور نمودند و اصلاحات لازم را در آنها انجام دادنند. این کارها چندین روز طول کشید و همه ما حسابی خسته شدیم و واقعا رسمان کشیده شد .

بالا خره روز موعود فرا رسید همه برای احترام به خط شده بودیم و منتظر هیئت بلند پایه آمریکایی بودیم از همه جالبتر حال تیمسار بود که دائما قدم می زد و به درب ورودی نگاه می کرد و بسیار بی قرار و نا آرام بود. که ناگهان یک گروهبان یکم سیاه پوست آمریکایی به عنوان رییس هیئت  به همراه تعدادی از افسران ارشد ارتش شاهنشاهی وارد پادگان شدند . تیمسارفرمانده  پادگان ما که نسبت به آن گروهبان آمریکایی 9 درجه و 48 سال ارشدیت داشت ، در مقابل این آمریکایی محکم احترام نظامی گذاشت و در تمام طول مدت سه ساعتی که این گروهبان در پادگان ما بود و از قسمتهای مختلف بازدید می کرد لحظه ای دست تیمسار از حالت احترام نظامی پایین نیفتاد و دائما " بله قربان بله قربان  " را در جواب سوالات و در خواست های افسر آمریکایی به زبان می راند . وما از این همه ذلت و سرافکندگی غرق در غم و اندوه بودیم به گونه ای که پس از رفتن آمریکایی به گوشه خلوتی پناه بردم واز اینهمه  نکبت و ذلت زار زار گریه کردم .

آری این کجا و عظمت امروز قوای مسلح ما کجا؟! به یقین در تمام ارتشهای جهان ارتشی و سپاهی به صفای نیروهای مسلح خودمان  و بزرگوارانی مانند شهید صیاد شیرازی و شیرودی و کشوری و بابایی وهزاران امثال آنها را نمی توانید پیدا کنید.  

مـــرگ بـــرشــاه


امضـــاه پیروان ولایت
[ پنجشنبه 1393/11/9 ] [ ساعت 11 و 58 دقیقه و 35 ثانیه ] [ عاشق حجابمم ]

[ نظرات() ]